Obrady Zarządu Powiatu

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim,w dniu 23 grudnia 2011 r. , pod przewodnictwem Starosty Jana Kowalczyka obradował Zarząd Powiatu.Zarząd zatwierdził Kalendarz Imprez Kulturalnych i Sportowo-Rekreacyjnych na 2012 rok oraz rozpatrzył wnioski komisji stałych Rady Powiatu do budżetu powiatu na rok 2012. W dalszej części obrad Zarząd podjął uchwały w sprawach:

– dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez powiat tomaszowski

– uchwalenia Regulaminu Organizacyjnego Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach

-zaopiniowania zaliczenia drogi publicznej na terenie Gminy Tarnawatka do kategorii dróg gminnych

– wyrażenia zgody na zbycie samochodów osobowych

Zarząd przygotował też projekty uchwał, którymi zajmie się Rada Powiatu podczas najbliższej sesji.

Ostatnia w roku 2011 Sesja Rady Powiatu odbędzie się w dniu 30 grudnia 2011r., początek obrad o godz. 10.00.