Konkurs wiedzy o samorządzie

W dniu 16 grudnia 2011 r. w siedzibie Starostwa  Powiatowego odbyły się eliminacje powiatowe Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, w którym wzięło udział  18 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych.Komisja Powiatowa w składzie : Janusz Frykowski, Renata Matyjanka,  Dorota Ćwieka,  Tomasz Mikszyc i  Rafał Spodarek do udziału w etapie wojewódzkim konkursu zakwalifikowała Jolantę  Adamek  Aleksandrę  Kawka (uczennice Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim), Izabelę Bartosiewicz i  Jana Wołoszyna (uczniowie Zespołu Szkól Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim).Za zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego i udział w eliminacjach wszyscy uczniowie  wyróżnieni zostali  dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.