Halowe Igrzyska LZS

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Tomaszowie Lub., już po raz trzynasty zorganizowało w dniu 6 grudnia br. w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lub., Halowe Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych. W roku bieżącym impreza miała charakter otwarty, udział w zawodach wzięły również reprezentacje szkół spoza powiatu tomaszowskiego z Kijan pow. Łęczyński, z Nałęczowa pow. Puławski, z Potoczka pow. Janowski , z Siennicy Różanej pow. Krasnostawski oraz z Zakrzówka pow. Krasnicki. Powiat tomaszowski reprezentowały drużyny z sześciu szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcy za zajęcie I-III miejsca otrzymali medale i puchary ufundowane przez Starostę Tomaszowskiego Jana Kowalczyk. Zespoły, które zajęły miejsca od IV do XI za udział w Igrzyskach otrzymały puchary. Nagrody wręczali Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło oraz Dyrektor Wydziału Oświaty, kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego Janusz Frykowski. W klasyfikacji końcowej zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Nr 6 z Lubyczy Królewskiej, drugie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Rolniczych z Kijan a trzecie gospodarze zawodów drużyna Zespołu Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.