Wizyta w powiecie Freudenstadt

W dniach 7 – 11 lipca z  wizytą studyjną na terenie powiatu Freudenstadt , realizowaną w ramach projektu współpracy straży pożarnych powiatu tomaszowskiego z partnerami z Niemiec i województwa podkarpackiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, przebywali  samorządowcy powiatu tomaszowskiego na czele z Sekretarzem Powiatu  Stanisławem Cisło oraz komendanci i prezesi straży pożarnych pod dowództwem Zastępcy Komendanta Powiatowej Państwowej Straży         Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim kpt. Andrzeja Mandziuka. Zapoznano         się         z zasadami funkcjonowania Ochotniczych Straży Pożarnych w Niemczech. Delegacja wzięła udział w uroczystościach 150 lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Alpirsbach.