Sesja Rady Powiatu

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim, 10 czerwca 2011 roku odbyła się Sesja Rady Powiatu. Rada podjęła uchwałę o powołaniu Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej. Rada Społeczna liczy 15 osób, a jej kadencja potrwa 4 lata. Przewodniczącym Rady Społecznej jest Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk, a przedstawicielem Wojewody Lubelskiego Robert Kuźniarz. W skład Rady wchodzą ponadto przedstawiciele samorządów powiatu tomaszowskiego: Andrzej Adamek-Bełżec, Zdzisław Wojnar-Jarczów, Janusz Bałabuch-Krynice, Tomasz Leszczyński-Lubycza Królewska, Cezary Girgiel-Łaszczów, Kazimierz Organista-Rachanie, Franciszek Kawa-Susiec, Piotr Pasieczny-Tarnawatka, Irena Witkowska- Telatyn, Wojciech Żukowski-miasto Tomaszów Lub., Antoni Wawryca-gmina Tomaszów Lub., Mariusz Zając – Tyszowce, Joanna Buczkowska-Ulhówek. W dalszej części obrad Rada dokonała zmian w budżecie powiatu na 2011 rok oraz zdecydowała o zaciągnięciu kredyty ze środków Banku Rozwoju Europy oraz Europejskiego Banku Inwestycyjnego z przeznaczeniem na finansowanie zadania pt. „Przebudowa odcinka drogi powiatowej Nr 3521 L Tomaszów Lubelski-Ulhówek o długości 8,2 km”.