Obrady Zarządu Powiatu

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim 22 czerwca br. obradował Zarząd Powiatu. Obradom przewodniczył Starosta Jan Kowalczyk. Zarząd Podjął uchwały w sprawach:

udzielenia upoważnienia do składania oświadczeń woli związanych z prowadzeniem bieżącej działalności    jednostki organizacyjnej powiatu oraz  zaopiniowania zaliczenia dróg publicznych do kategorii dróg gminnych. W dalszej części obrad Zarząd wysłuchał informacji przedstawionej przez Dionizego Hałasę na temat zabezpieczenia usług zdrowotnych w powiecie tomaszowskim.

Zarząd przygotował też projekty  uchwał Rady Powiatu w sprawach:

1. zatwierdzenia statutu SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim,
  2. zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim za 2010 rok,
  3. trybu prac nad projektem uchwały budżetowej,
  4. zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania budżetu powiatu za pierwsze półrocze, informacji  o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, informacji o przebiegu planu finansowego  samodzielnego zespołu opieki zdrowotnej oraz samorządowej instytucji kultury,
  5. udzielenia pomocy finansowej Gminie Tarnawatka,
  6. udzielenia pomocy finansowej Gminie Łaszczów,
  7. zmian wieloletniej prognozy finansowej,
  8. zmian w budżecie powiatu na 2011 rok,

Na zakończenie obrad Zzarząd przyjął  plan pracy na II półrocze 2011 roku.