„Srebrny Gryf 2011”

Kapituła wyróżnienia Srebrny Gryf Powiatu Tomaszowskiego” przyznała doroczne wyróżnienia dla firm. Uroczysta gala odbyła się 17 czerwca 2011 roku w „Hotelu Antoni”. Laureatami zostali:

  1. Firma-Produkcyjno-Handlowo-Usługowa KRAWPAK Stanisław Krawczyk -za skuteczną działalność inwestycjną na rynku rolno-spożywczym .
  2. Biuro Turystyczne ,,QUAND” -właściciel Andrzej Kudlicki -za osiągnięcia w promocji walorów turystycznych i przyrodniczych powiatu tomaszowskiego oraz profesjonalną organizację różnych form wypoczynku.
  3. ,,Leszek i Agata” Sp.z o.o.-Prezes Zarządu Leszek Kapka- za osiągnięcia w obsłudze międzynarodowego obrotu towarowego i inwestowanie w bazę i infrastrukturę logistyczną.

Wyróżnienia Srebrny Gryf wręczali:  Przewodniczący Rady Powiatu Jan Dawidowski oraz Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk. Współorganizatorami uroczystej gali była Lokalna Grupa Działania „Roztocze Tomaszowskie” oraz stowarzyszenie „Tomaszowskie Forum Gospodarcze”. Była degustacja potraw regionalnych Kół Gospodyń Wiejskich, występy artystyczne zespołów ludowych oraz zespołu „Kombinacja”

Firma FPHU KRAWPAK-aktualnie zatrudnia 32 osoby. Na polskim rynku działa od 1990 roku. Specjalizuje się w konfekcjonowaniu artykułów sypkich spożywczych, oferuje bogaty asortyment produktów, takich jak ryż, kasza, fasola, oraz szeroką gamę bakalii. Posiada nowoczesną linię produkcyjną, zapewniającą wysoką jakość oferowanych usług i realizuje  nawet krótkie terminy.  W skład  parku maszynowego wchodzą m.in. automaty do pakowania tunele folii termokurczliwej, zgrzewarki półautomatyczne.
Firma „Leszek i Agata” Sp. z o.o.-Aktualnie zatrudnia 45 osób. Została założona w 1998 roku jednak najlepsi pracownicy oraz założyciele pracowali w branży już od 1993 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Rolniczej 10. Park samochodowy znajduje się pod stałą kontrolą jakości przez co obecnie firma posiada bardzo nowoczesny, niezawodny oraz stale monitorowany tabor. RozwijA również sieć placówek. Obecnie posiada od 2007 roku przedstawicielstwo we Lwowie. Natomiast w niedalekiej przyszłości planuje otwarcie nowej filii w Kijowie aby móc jeszcze lepiej i szybciej obsłużyć każdego  klienta. Starania zostały docenione już przez wielu klientów, a dodatkowo zostali wyróżnieni w plebiscycie Pulsu Biznesu jako „Gazela Biznesu roku 2008”. Firma „Leszek i Agata” stanowi trzon grupy „Oscar” oferując najszerszy zakres usług spośród wszystkich firm. W skład j oferty wchodzi:
Kompleksowa spedycja oraz transport drogowy, morski i kolejowy:
Biuro Turystyczne Quand

Biuro zostało założone w 1991 roku i jest prowadzone przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w organizowaniu turystyki krajowej i zagranicznej. Nabyte  w tym czasie doświadczenie i stabilność a także sprawdzona kadra pilotów, przewodników oraz fachowa kadra kierowców gwarantują profesjonalny poziom usług, a tym samym pełną satysfakcję klientów. Firma specjalizuje się w obsłudze turystów przyjeżdżających do Zamościa, na Roztocze, Lubelszczyznę i Podkarpacie. Proponuje szeroki wachlarz imprerz wyjazdowych na Kresy Wschodnie, bogatych programowo, w różnych wariantach i na różnych trasach. BT QUAND obsługuje turystów indywidualnych, małe grupy rodzinne i towarzyskie, wycieczki szkolne, zakładowe, jak również organizuje duże imprezy plenerowe dla grup kilkusetosobowych. W BT QUAND na stałe zatrudnionych jest 6 osób. Poza tym zatrudnia rzeszę ludzi do obsługi grup turystycznych, jak piloci czy przewodnicy. W latach 2008-2009 biuro obsłużyło prawie 30 tys. osób.W 2008 roku firma zdobyła I nagrodę za najlepszy produkt turystyki weekendowej województwa lubelskiego. Biuro było również wielokrotnie wyróżniane na ogólnopolskich targach turystycznych za ciekawą i nowatorską ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.