Wręczenie aktów mianowania

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie lubelskim odbyło się wręczenie aktów mianowania nauczycielom szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych. Akty mianowania z rąk Starosty Tomaszowskiego Jana Kowalczyka otrzymali: Ewa Zielińska-Sprzęczka z Zespołu Szkół Nr 2, Dorota Głowacka i Alicja Turowska z Zespołu Szkół Nr 3, Edyta Birunt i Agnieszka Mrozik ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Renata Żurawska Żyła z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W uroczystości wręczenia aktów mianowania wzięli też udział: wicestarosta Jan Fila, sekretarz powiatu Stanisław Cisło, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Stanisław Koper,   z-ca dyrektora Wydziału Oświaty Janusz Frykowski, dyrektorzy szkół i pracownicy Starostwa Powiatowego.