Rozstrzygnięcie konkursu „Najlepszy dzielnicowy”

Rozstrzygnięty został konkurs „Najlepszy dzielnicowy” – edycja 2010 r  .

W konkursie zwyciężył mł.asp. Jacek Stepuch z Posterunku Policji w Tyszowcach. Wzorem roku ubiegłego przy współudziale Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim został zorganizowany konkurs na „Najlepszego dzielnicowego”. Celem konkursu było przybliżenie społeczności powiatu tomaszowskiego sylwetek dzielnicowych oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Policji, a także wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Swoje głosy na poszczególnych dzielnicowych mieszkańcy powiatu tomaszowskiego mogli oddawać na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.

Zwycięzcą został po raz drugi z rzędu mł.asp. Jacek Stepuch dzielnicowy z Posterunku Policji w Tyszowcach, drugie miejsce zajął mł.asp.Stefan Dziura dzielnicowy z Zespołu Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, natomiast na trzecim miejscu uplasował się st.asp. Maciej Maryńczak dzielnicowy z Posterunku Policji w Lubyczy Królewskiej. Laureaci otrzymali z rąk kierownictwa tomaszowskiej komendy pamiątkowe puchary, listy gratulacyjne oraz pochwały. Laureatom życzymy dalszych sukcesów w codziennej służbie.

One thought on “Rozstrzygnięcie konkursu „Najlepszy dzielnicowy”

• 2011-02-14 at 11:02
    Permalink