Finał Ligi Siatkówki

W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim zakończyły się rozgrywki amatorskiej ligi siatkówki o puchar Starosty Tomaszowskiego. Przez ponad 2 miesiące trwały rozgrywki 11 zespołów, które zgłosiły się do ligi.  W zawodach zwyciężył zespół Tomasovia Old Boys złożony z zawodników, którzy przed laty grali w drużynie Tomasovii ,występującej w II lidze seniorów. Drugie miejsce zajął Zryw Ulhówek, zaś trzeci był AZS Tomaszów. Na zakończenie zawodów rozegrano mecz w którym zmierzyła się drużyna Tomasovia Old Boys z zespołem gwiazd ligi. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy i puchary, które wręczył Janusz Frykowski- z-ca dyrektora  Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego.