Prezent dla dzieci z Żulic

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żulicach otrzymały kamizelki i obrączki odblaskowe. Prezenty zakupiła Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa a przekazał je Kierownik Biura Terenowego ARiMR w Tomaszowie Lub. Jan Dawidowski. Towarzyszyli mu Starosta Jan Kowalczyk oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji z Naczelnikiem Wydziału Prewencji KPP podkomisarzem Wojciechem Bobko. Jak powiedział Jan Dawidowski Agencja w ramach prowadzonej akcji prewencyjnej dotyczącej poprawy bezpieczeństwa na drogach na terenach wiejskich, chce aby dzieci w drodze do szkoły były bezpieczne i widoczne dla innych użytkowników dróg. Stad zakup kamizelek i obrączek odblaskowych. Policjanci w czasie spotkania apelowali do rodziców aby ich dzieci zakładały odblaski, co z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk w swoim wystąpieniu podziękował władzom Agencji za prowadzoną akcje prewencyjną i zapewnił, że władze powiatu będą robić wszystko co możliwe aby drogi powiatowe zyskiwały coraz lepszy standard, by przybywało chodników i nowych elementów oznakowania.