Obrady Zarządu Powiatu

W Starostwie Powiatowym pod przewodnictwem Starosty Jana Kowalczyka w dniu 22 grudnia br. obradował Zarząd Powiatu. Zarząd podjął uchwały w sprawach:
-wyrażenia zgody na dokonanie rozbiórki budynków na terenie należącym do Zespołu Szkół Nr 1
-udzielenia pełnomocnictwa do realizacji projektu „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich”
-udzielenia pełnomocnictw do realizacji projektu „Fachowiec na europejskim rynku prace-staże w Niemczech dla osób bezrobotnych”
-zmiany Regulaminu Organizacyjnego Zarządu Dróg Powiatowych
-ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2011 roku.
Zarząd Powiatu zapoznał się z wnioskiem o odwołanie Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tomaszowie Lubelskim. Po wysłuchaniu opinii odpowiedzialnego za sprawy oświatowe w powiecie Sekretarz Stanisława Cisło członkowie Zarządu jednomyślnie uznali wniosek za bezzasadny. Na zakończenie posiedzenia Zarząd przygotował projekty uchwał, które będą przedmiotem obrad podczas sesji Rady Powiatu, która odbędzie się w dniu 30 grudnia 2010 roku.

One thought on “Obrady Zarządu Powiatu

• 2011-01-05 at 05:01
    Permalink

Jak to jest z tym wnioskiem o odwołanie dyrektora SOSW że jest bezzasadny skoro 75% pracowników dało dyrekcji wotum nieufności,a osoby bezpośrednio zainteresowane o powyższej opini dowiadują się ze strony internetowej starostwa.Kpina z ludzi tam pracujących i chcących by ta szkoła się nie rozpadła.