Obrady Zarządu Powiatu

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lub.  7 grudnia br. pod przewodnictwem Starosty Jana Kowalczyka obradował Zarząd Powiatu. Zarząd podjął uchwałę w sprawie zmian w budżecie Powiatu na 2010 rok, a także w sprawie zaliczenia do kategorii dróg gminnych kilku odcinków dróg w gminie Tyszowce. Zarząd przygotował też projekty uchwał, które będą przedmiotem obrad  najbliższej sesji Rady Powiatu. Uchwały dotyczą: zmiany regulaminu organizacyjnego Starostwa Powiatowego, uchwalenia programu współpracy powiatu tomaszowskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, określenia sposobu konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektów aktów prawa miejscowego, ustalenia wynagrodzenia dla Starosty Tomaszowskiego oraz udzielenia pomocy finansowej gminom Bełżec i Telatyn.