Halowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych

W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim, 20 grudnia br.  odbyły się doroczne Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział sześć drużyn reprezentujących szkoły powiatu tomaszowskiego.Rozegrano 13 konkurencji sportowo-rekreacyjnych. W przeciąganiu liny drużyn mieszanych/2 zawodniczki i 3 zawodników/ zwyciężyła ekipa gospodarzy-Zespołu Szkół Nr 1, która w finałowje potyczce pokonała drużynę Zespołu Szkól Nr 4. Tor przeszkód najszybciej pokonała drużyna Zespołu Szkól Nr 4 a w żonglerce piłką nożną najlepszy był zawodnik Zespołu Szkół Nr 3. W finałowym meczu piłki nożnej drużyn 5-osobowych gospodarze Zespół Szkół Nr 1 pokonali w stosunku 2:1 drużynę Zespołu Szkół Nr 6.

Klasyfikacja końcowa Igrzysk przedstawia się następująco:

I   miejsce- Zespól Szkół Nr 1 – 195 pkt

II  miejsce- Zespół Szkół Nr 4- 193 pkt

III miejsce- Zespół Szkól Nr 3- 168 pkt

IV miejsce- Zespół Szkół Nr 5-  98 pkt

V miejsce-  Zespół Szkół Nr 2 –  94 pkt

VI miejsce – Zespół Szkół Nr 6- 90 pkt

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, które wręczyli Wicestarosta Tomaszowski Jan Fila oraz Przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS Jan Kijko.