• Newsletter

• logo-ewus

Dzień Pracownika Socjalnego

W dniu 25 listopada 2010 roku odbyło się uroczyste spotkanie środowiska pomocy i integracji społecznej z terenu powiatu tomaszowskiego z okazji przypadającego na 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego, które zorganizowane zostało przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim. Honorowy patronat nad tym spotkaniem objął Jan Kowalczyk, Starosta Tomaszowski. Samorząd powiatowy reprezentowali ponadto Jan Fila – Wicestarosta, Jan Dawidowski – Przewodniczący Rady Powiatu, Stanisław Cisło – Sekretarz, Grzegorz Gałan – Skarbnik. Uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządu gminnego: Andrzej Adamek- Wójt Gminy Bełżec, Zdzisław Wojnar -Wójt Gminy Jarczów, Jerzy Głąb- Wójt Gminy Lubycza Królewska, Franciszek Kawa- Wójt Gminy Susiec, Antoni Wawryca- Wójt Gminy Tomaszów Lubelski, Łukasz Kłębek- Wójt Gminy Ulhówek, Mariusz Zając – Burmistrz Tyszowiec.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele ośrodków pomocy społecznej, powiatowych jednostek pomocy społecznej oraz innych instytucji zajmujących się niesieniem pomocy drugiemu człowiekowi.

Podczas spotkania wręczone zostały listy gratulacyjne dla długoletnich pracowników pomocy społecznej, posiadających ponad dwudziestoletni staż pracy w pomocy społecznej. Wśród wyróżnionych byli:

1. Anna Buczak – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarczowie
  2. Katarzyna Bożyk – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubyczy Królewskiej
  3. Maria Rudko – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubyczy Królewskiej
  4. Jolanta Czarnecka – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rachaniach
  5. Bogusława Leja – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rachaniach
  6. Marta Myśliwiec – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Suścu
  7. Anna Dej – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnawatce
  8. Józefa Jasińska – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnawatce
  9. Celina Koperwas – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim
  10. Teresa Smoła – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim
  11. Stanisława Kuśmierz – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim
  12. Zofia Zatorska – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim
  13. Elżbieta Towbin – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim
  14. Maria Wolska – pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim
  15. Alina Jurkiewicz – pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tyszowcach
  16. Grażyna Kuc – pracownik Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach
  17. Zbigniew Wierzchowski – pracownik Domu pomocy Społecznej w Tyszowcach
  18. Barbara Malec – Kierownik Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej Wsparcia Dziennego „Krokus” w Tomaszowie Lubelskim.

Ponadto Starosta Tomaszowski wręczył listy gratulacyjne osobom i instytucjom, które w dniu 19 listopada 2010 roku na wojewódzkich obchodach Dnia Pracownika Socjalnego otrzymały wyróżnienia od Wojewody Lubelskiego i Marszalka Województwa Lubelskiego. Wśród wyróżnionych byli:

1. Barbara Kamińska- Skowronek – Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tyszowcach
  2. Anna Sikorska- Kierownik Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia w Tyszowcach
  3. Kierownik i pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Łaszowie
  4. Dyrektor i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim.

• Śledzik
  • Wykop