Wręczono akty mianowania

W Starostwie Powiatowym odbyło się wręczenie aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego nauczycielom szkół ponadgimnazjalnych powiatu tomaszowskiego.  Z rąk starosty Jana Kowalczyka akty otrzymało 17 nauczycielek i nauczycieli, którzy złożyli  ślubowanie i podpis pod aktem mianowania. Awanse otrzymali: Agnieszka Bartecka i Rafał Spodarek (ZS nr 2),Marta Ożga ,Małgorzata Kuks, Iwona Glina ,Angelika  Zawiślak, Marta Krzaczyńska (ZS Nr 3), Renata Krzaczkowska ,Aneta Korzeja-Świerczyńska, Radosław Piwowarski, Marian Kuczyński ,Krzysztof Kudyba Dariusz Harasiuk, Zbigniew Żdan (ZS Nr 4),Agnieszka Osuch (ZS nr 6), Urszula Mizak i  Agnieszka Majdanik (SOSW) .