Powiat Tomaszowski najlepszy !

W niedzielę, 25 lipca 2010r. w Rejowcu Fabrycznym odbyły się XI Wojewódzkie IgrzyskaSportowo-Rekreacyjne LZS. W zawodach startowała reprezentacja Powiatu Tomaszowskiego składająca się z zawodniczek i zawodników z 4 miast i gmin:Rachań, Tyszowiec,Telatyna i Łaszczowa . W sumie w Igrzyskach wystartowało 17 reprezentacji powiatów województwa lubelskiego w skład których wchodzili zawodnicy z 58 miast i gmin. Po raz trzeci najlepszą okazała się reprezentacja Powiatu Tomaszowskiego zdobywając 1429 pkt. Drugie miejsce zajął Powiat Chełm- 794 pkt, a trzecie Powiat Zamość 756 pkt. W kategorii gmin wygrała drużyna miasta i gminy Tyszowce-588 pkt, drugie miejsce zajęła drużyna gminy Rachanie-452 pkt. a trzecie Wierzbica pow. Chełm-429 pkt. Na V miejscu uplasowała się reprezentacja Gminy Telatyn, a na XVI gminy Łaszczów .Zwycięskie drużyny powiatów oraz miast i gmin otrzymały puchary oraz sprzęt sportowy. Wśród przybyłych gości byli m.in. Poseł na Sejm RP Marian Starownik, Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Grabczuk a także członek Zarządu Województwa Arkadiusz Bratkowski. Władze Powiatu Tomaszowskiego reprezentowali Starosta Jan Kowalczyk, Wicestarosta Jan Fila oraz Skarbnik Powiatu Grzegorz Gałan.