Nowe oddziały w SP ZOZ

W ostatnią niedzielę lipca w tomaszowskim szpitalu oddano do użytku i poświęcono nowo wybudowane oddziały Neurologii i Pulmonologii. Budowa i wyposażenie oddziałów kosztowała ponad 11 mln złotych. Część środków pochodziła z funduszy Unii Europejskiej. Mszy świętej na placu szpitalnym przewodniczył biskup pomocniczy Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej Mariusz Lesczyński.W uroczystościach wzięli udział m.inn. senator Adam Biela, poseł Ryszard Stanibuła, Włodzimierz Fudali-kierownik Delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu, Witold Tkaczyk- dyrektor oddziału NFZ w Zamosciu, władze powiatu z przewodniczącym Rady Powiatu Stanisławem Czuryło i starostą Edwardem Żukiem . W najbliższych dniach do nowego budynku przeniesieni zostaną pacjenci.