Apel do mieszkańców powiatu tomaszowskiego

Odszedł od nas Ojciec Święty Jan Paweł II, flagi na wszystkich instytucjach zostały ozdobione kirem i opuszczone do połowy masztu. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił żałobę narodową trwającą do dnia pogrzebu Papieża Jana Pawła II.

Kieruję specjalną prośbę do właścicieli pubów, restauracji i dyskotek o nieorganizowanie wszelkich imprez o charakterze rozrywkowym.

W ten sposób uczcijmy pamięć Ojca Świętego Jana Pawła II.

Apeluję do organizatorów koncertów i spektakli o odwołanie lub przełożenie imprez, a w sytuacji, gdyby było to niemożliwe o uczczenie pamięci Ojca Świętego minutą ciszy lub modlitwą „Wieczny Odpoczynek”.

W związku z pogrzebem, który odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2005r. o godzinie 10.00, ustaliłem dzień ten dniem wolnym od pracy w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim.

W związku z pogrzebem Ojca Świętego Jana Pawła II, który odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2005r. o godz.10.00 ustaliłem dzień ten dniem wolnym od pracy w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim.